Plynoinstalace Ostrava | Montáže plynových zařízení

Plynovody a plynová zařízení smějí montovat a instalovat pouze plynaři s kvalifikací pro montáže plynových zařízení, vydaným Institutem technické inspekce.

Montáže plynovodních sítí v objektech i v terénu by se měly zásadně a vždy provádět podle kvalitně zpracované projektové dokumentace, a to jen kvalifikovanými odborníky pro montáže plynových zařízení, kteří se mohou prokázat platným osvědčením a oprávněním pro práci na vyhazených plynových zařízeních a jejich dodávky zákazníkům. Montáže plynových zařízení svépomocí nebo nekvalifikovanými instalatéry jsou ze zákona vyloučeny a mohou být posuzovány jako trestný čin obecného ohrožení osob a majetku. Proto by pro plynoinstalace v oblasti Ostravy a Moravskoslezského kraje zákazník měl vždy vyhledat odbornou firmu s potřebným oprávněním.

Plynoinstalatéři Ostrava - komplexní montáže plynu a instalace plynových zařízení

Plynaři Ostrava nabízejí komplexní služby pro plynofikace objektů a montáže plynovodů v terénu v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Provádíme široký okruh instalatérských prací v oboru zemní plyn a plynová zařízení.

Montáže plynovodů Ostrava

Plynaři Ostrava provádějí montáže plynových rozvodů a vedení - plynovodů v domech, na stavbách, v komerčních objektech i v terénu.

Montáže plynových topidel Ostrava

Instalace plynových topidel a jejich připojení na rozvody plynu jsou samozřejmou součástí našich instalatérských služeb v Ostravě a v Moravskoslezském kraji. Provádíme montáže plynových topidel všech věžných typů a provedení

  • Montáže plynových kotlů - instalace plynových kotlů osvědčených značek a jejich připojení na plynovody a na komíny nebo odtahové systémy spalin. Montujeme kotle na plyn od všech běžných výrobců.
  • Montáže plynových přímotopů - montáže plynových topidel s montáží na zeď nebo samostojných plynových topidel - montujeme plynové přímotopy běžných značek - gamata, plynová kamna, karmy.

Montáže plynových kuchyňských spotřebičů

Instalatéři Ostrava provádějí montáže všech druhů kuchyňských plynových spotřebičů prověřených výrobců

  • Montáže plynových sporáků - plynová zařízení pro přípravu jídel
  • Montáže plynových trub - plynová zařízení pro pečení a ohřev jídel
  • Montáže plynových chladniček - plynové ledničky a mrazničky

Proč právě plynoinstalatér Ostrava pro montáže plynu

Odborné montáže plynovodů a plynových spotřebičů by měli provádět pouze zkušení instalatéři, kteří mají povědomí o nejnovějších materiálech, pracovních postupech, bezpečnostních předpisech a platných normách pro práci s plynovými zařízeními. Doporučujeme se obrátit pouze na prověřené odborníky v oboru - vyhovuje pouze prověřený plynoinstalatér. V opačném případě hrozí majiteli nesprávně zapojené plynoinstalace nečekané provozní problémy, v horším případě pak i nebezpečné úniky plynu a škody na vlastním či cizím majetku a zdraví osob vlivem závažné havárie plynu či výbuchu a následného požáru.

Instalatéři Ostrava nabízejí výhody pro zákazníky

  • Dostupnost - Plynoinstalatéři Ostrava jsou k dispozici pro montáže plynovodů a plynových spotřebičů v celém Moravskoslezském kraji
  • Kvalifikace - Instalatéři Ostrava procházejí pečlivým výběrem řemeslníků, kteří jsou pravidelně proškolováni, přezkušováni z platných norem a bezpečnostních předpisů a jsou seznamováni s novými pracovními postupy a materiály
  • Reference - práce Plynoinstalatérů Ostrava je kontrolována, u nás najdete pouze odborníky s výbornými zpětnými referencemi od našich zákazníků
  • Univerzálnost - Plynoinstalatéři Ostrava zajistí montáže, revize, opravy a rekonstrukce plynovodních a plynových spotřebičů všech druhů od domácností, přes panelové domy, firemní instituce až po obchodní centra
  • Efektivita - Plynaři Ostrava mohou dodat plynoinstalace a plynové spotřebiče  na klíč od projektu až po předání hotového díla do provozu - efektivita práce dodavatelů a úspora nákladů zákazníka.

 

odeslat poptávku na instalatérské práce Ostrava